| HinoKahoko a întrebat:

Am nevoie de titlul unei carti. Tot ce stiu este ca in aceasta carte este vorba despre o fata care se afla pe patul de moarte si ii este data posibilitatea sa se intoarca in trecut si sa repare greselile pe care le-a facut. Stiti cumva cum se numeste cartea? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| bughy200x a răspuns:

Amintiri din piz.da matii rolling on the floor) nu nu glumeam tongue am un titlu pentru tine (o sansa, doar o sansa) dar mie ce imi iese din asta? daca mai vrei mai am titluri pentru tine dar vreau sa stiu ce imi iese din asta?