| Anonymous16 a întrebat:

Am o intrebare legata de acele diferente care se dau cand te transferi de la un profil la altul. Sunt clasa a 10-a iar din semestrul doi vreau sa ma transfer de la profil economic la stiinte ale naturii. Care sunt diferentele care trebuie sa le dau? in ce conditii se dau aceste teste, adica le dau imediat sau sunt planuite pentru o anume data? Daca pic aceste teste nu mai pot fi admis in liceu? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| sickoffallthings a răspuns:

De obicei aceste examene se programeaza si nu prea am auzit sa se pice, cred ca trebuie sa dai diferenta la biologie, adica ai de ales intre biologie, fizica chimie, in rest nu cred ca mai dai la altceva, ca romana, matematica si engleza e aceeasi.