| sweettkarina97 a întrebat:

Am o problema si va rog sa ma ajutati daca puteti. Eu am trecut claasa a 10 a la un liceu si as dori sa ma transfer. De ce? Pentru ca in acel liceu si in special la mine in clasa sunt numai idioti si panarame care vorbesc toata ora si sunt pusi doar pe scandal, unii profesori nici nu vin la ore sau care daca nu au chef ne trimit acasa si ne dau numai note mici si am avut mare ghinion sa cad in acel liceu. Am incercat la mai multe licee sa ma transfer, dar de fiecare data primeam acelasi raspuns cum ca "NU SUNT LOCURI". Deci intrebarea mea este : Ce as mai putea face ca sa ma transfer? Sincer chiar numai stiu ce sa fac si unde sa ma duc. Va rog fara raspunsuri rautacioase. Multumesc! happy

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Emigreaza. Fara misto. Cu ce se ocupa parintii tai? Cum de ai ajuns in liceul asta? In cel mai rau caz, poate macar puteti schimba orasul daca nu tara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde la ce profil esti si la ce profil vrei sa te transferi, vei da niste teste si daca le iei te poti transferea, dar sa.ti fac un rezumat : spaga, spaga directorului :d

| sweettkarina97 explică (pentru anonim_4396):

Da ai mare dreptate cu spaga asa se rezolva cam totul :\

| anonim_4396 a răspuns (pentru sweettkarina97):

Stiu ce spun, cunosc personal cazuri, am 3 colegi in clasa care s.au transferat si cu unul dintre ei ma inteleg foarte bine si mi-a spus ca a dat in jur de 4 milioane

| marian951 a răspuns:

Incearca sa te transferi la un liceu cu nivel asemanator daca vrei sa te accepte.

| sweettkarina97 explică (pentru marian951):

Am incercat, dar am primit acelasi raspuns