| Mirrre a întrebat:

Hey TPU...Anul treut la bacalaureat..in 2011..au fost camere de supraveghere?

Răspuns Câştigător
| Alondrasarah a răspuns:

Nu

2 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Te-ai grăbit cu funda aia ca fata la măritat rolling on the floor.
Ba da, au fost camere și anul trecut. De ce crezi ca rata de promovabilitate a fost sub 50%? Oricum, ar trebui să știu, din moment ce am susținut bac-ul anul trecut.
Numai bine!

| dianna92 a răspuns:

Au fost, insa nu a fost obligatoriu sa aiba fiecare centru. Astfel, unele scoli au avut, unele nu au avut. Anul asta au avut toate, fiind obligate sa puna in fiecare clasa.