| Smileforme40 a întrebat:

As vrea sa imi raspundeti si mie la o intrebare : daca la examenul de bacalaureat am luat note de trecere la toate materiile, dar nu mi-a iesit media pentru a promova si vreau sa dau la anul sau peste 2 ani la o singura materie pentru marire de nota, pot? Adica as vrea sa stiu cat sunt valabile rezultatele obtinute pana acum si in ce perioada trebuie sa ma incadrez pentru a da din nou.Acord fundita celui mai bun raspuns! happy

1 răspuns:
| escfreak a răspuns:

Poti da la o singura materie, asta stiu sigur. Cat sunt valabile... Nu stiu. Cred ca sunt valabile mereu. Zic...