| AlexxXxandra a întrebat:

Hey TPU.
Ati citit cartea maitreyi?
Daca da, cum este? Merita citita?

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

Da, e draguta si nu te plictisesti. O poti citi intr-o singura zihappy

7 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Merita citita, la un moment dat te fascineaza.
Bafta!

| Resurrection a răspuns:

Am citit putin..este o carte normala dar eu caut alt stil. Dar merita sa fie citita.

| vampir004 a răspuns:

Am citit un mic rezumat la maitreyi dar sa stii ca ar merita citita, mi-e mi-a placut mult

| Aneke a răspuns:

Am citit-o.
Nu pot spune ca m-a impresionat dar este ok. Oricum ti-o recomand sa o citest ca vei avea nevoie de ea la liceu.

| CarlyZ a răspuns:

Este foarte plăcută, ți-o recomand, vei avea nevoie și la liceu de ea.
Uite un mic rezumat:
http://ro.wikipedia.org/wiki/Maitreyi

Bisous!

| ÐαɾκPαιɳteɾ a răspuns:

Eu am citit-o acum 1 an si mi-a placut. Chiar merita citita si cum a spus si CarlyZ, vei avea nevoie de ea la liceu.

| Mony_Nelly_1995 a răspuns:

Da,e o carte super, super...♥♥♥