| enrique81 a întrebat:

ce program o sa am la liceu seral? mai exact Dragomir Hurmunzescu.

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Depinde de conducerea liceului ce decide insa de obicei programul la seral este incepand de la 15:45 sau 16:00 pana seara pe la 20:30-21:00.Oricum du-te maine sa intrebi la secretariat..ca orice scoala isi planifica orarul ei propriu in general chiar daca nu difera cu mult de ce am zis eu.
Succes la liceu.
Succes

| enrique81 explică (pentru AvalohAlyn):

Si cat ar trebui sa ma duc? este obligatoriu zilnic?

| AvalohAlyn a răspuns (pentru enrique81):

In mod normal da, cat timp ai ore trebuie sa fii prezent.dar nu se intampla nimic daca mai ai vreo absenta, doua, trei, important e sa iei note la toate obiectele ca sa iti faci media si sa dai teza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru enrique81):

Sigur ca obligatoriu, zilnic.Altfel se acumuleaza absentele.E tot liceu dar invatamant seral, faci un an in plus fata de ceilalti de zi.E tot liceu dar doar seara 3 sau 4 ore. daca erai la fara frecventa te duceai cand vrei.