| DevillaKiss a întrebat:

`Hey TPU, cei care au mers la licee de muzica, fiind licee vocationale se dau si probe pe langa evaluarea nationala, in ce consta proba adica ce ati primit la proba, practic, scris si daca ati primit practic ce ati primit?
Va rog raspuns cat se poate de rapid, vreau ca anul viitor sa merg la liceu de tip si sa stiu din ce sa ma pregatesc pentru probe, atentie probe la categoriile vocal, vocal-instrumental si instrumental.
Dau funda si vot!
Multumesc anticipat! happy

1 răspuns:
| raulicafarafrica a răspuns:

Uite de aia trebuie sa fii atent la ce zile domnu profesor

Întrebări recente