| ღSupradozaDeViseღ a întrebat:

Cine a fost/este la liceu la profilul stiinte, vreau sa va intreb cum este...adica,este greu? Si care este media minima pentru a intra?
Multumesc anticipat happy.

Răspuns Câştigător
| Saya a răspuns:

Se pune accent pe bio/fizica/chimie. Deci cel mai bine ar fi sa te descurci la una din aceste 3 materii, mai ales ca din ce inveti in cei 4 ani trebuie sa dai bacul la alegere una din cele 3 materii mentionate mai sus. Eu sunt la liceu cu profil stiinte ale naturii, daca mai ai intrebari cauta-ma.

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Care stiinte? Sociale sau ale naturii?
Cat despre media minima...depinde numai si numai de liceu! La un liceu poate fi de 9, 20 sa zicem, iar la altul de 4, 20.

| juliettedub a răspuns:

La ce liceu vrei? difera media la profilul stiinte de la liceu la liceu.