| aalleexxyyaa a întrebat:

cum sa imi sterg id de mess din memoria la yahoo mesenger online? Adica atunci cand intru in yahoo messenger online sa nu mai apara adresa mea. AJUTOR urgent plizzzz.

Răspuns Câştigător
| SilviuXddd a răspuns:

Intri pe yahoo mesenger te conectezi apoi apesi pe messenger este sus in colt. de acolo selectezi optiunea my account info. ti se deschide o pagina de net te loghezi iar apoi apesi pe setarile contului iar acolo dai stergere cont definitiv sper ca raspunsul meu sa iti fie de folos app vreau vunda asa ai promiswinking

1 răspuns:
| alexuts28 a răspuns:

Stergi id-ul straight face