| Alex54679 a întrebat:

Daca nu ai bacalaureatul luat te poti inscrie la vreo facultate de stat sau privata?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, si oricum, daca nu faci fata unui bac, cum crezi ca faci unei sesiuni? laughing)

| Bondarel99 a răspuns (pentru Adry05):

Stai linistita ca la Spiru Haret trebuie doar sa te prezinti ca sa promovezi un examen.

| Bondarel99 a răspuns:

Legea din Romania nu permite facultatilor sa accepte studenti fara bac...deocamdata.
Au fost multe facultati care su incercat sa faca asta si nu au fost lasate.
Doar la postliceala poti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca nu

| Andreeush a răspuns:

Nu ai cum.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ar fi chiar culmea laughing.