| papushikadulcee a întrebat:

De ce mijlocul vostru preferat de informare este internetul? dati argumente pro si contra internetului... Fundita! Tema la Tehno.big grin

7 răspunsuri:
| didiDia a răspuns:

Nu stii ca nu e voie sa faci temele pe TPU?

| papushikadulcee explică (pentru didiDia):

Eu am pus o intrebare voi daca vreti imi raspundeti la intrebare si nu imi spuneti altceva. daca nu aveti raspuns pentru intr mea nu mai dati raspunsuri fara rost

| didiDia a răspuns (pentru papushikadulcee):

Raspunsul meu nu e fara rost, ma, pustoaica obraznica. Faza e urmatoarea: una din regulile de pe TPU este sa nu se faca teme, deci tu incalci regulamentul.

| papushikadulcee explică (pentru didiDia):

Si crezi ca este problema ta ca incalc eu regulamentul sau ca sunt obraznicahee hee

| stanly7 a răspuns (pentru papushikadulcee):

Cu atitudinea asta nu îți vei face prea mulți prieteni pe TPU.ro.
Este interzisă rezolvarea de teme pentru acasa prin intermediul postarilor pe TPU.

Răspuns utilizator avertizat
| SebaK a răspuns:

Pentru ca e cel mai rapid si simplu mediu de a te informahee hee