| Pisicanazdravana a întrebat:

Imi puteti spune si mie daca in clasa a 7a se dau altfel de teste sau teze ca cele de pana acum? Care e diferenta intre clasa a 6a si clasa a 7a?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Diferența dintre Cls. a VI-a și Cls. a VII-a. = Chimie și cultură civică.

Teste naționale nu se dau.
Teste inițiale îți dă profesorul de la clasă dacă vrea el.

Baftă

4 răspunsuri:
| Pisicanazdravana explică:

Oricum se dau tezele dar ma refeream daca se dau si alte tete nationale sau teste initiale!

| KinoAndreea a răspuns:

In clasa saptea nu faci nimic special de a 6 a ...decat daca nu ai facut chimia pana acumwinking

| ComputerGeek a răspuns:

Am fost a 7-a ai acum trec ai 8-a, of doamne, oricum, intra saptea am dat teza la mate si romana la sfarsitul fiecarui semestru din toata materia invatat pana atunci.

| bob4rap a răspuns:

Clasa a 7-a e cea mai urata... si nu intenionez sa et sperii xD si din cate stiu nu se mai dau teze din astea speciale big grin