| vardolnicusor a întrebat:

Hey TPU imi puteti spune si mie niste carti in care ati citit despre conflicte in familie si care a fost cauza conflictului? Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| liliforever2012 a răspuns:

Morometii e cel mai bun deoarece in cele 2 volume intalnesti 3 conflicte majore care evolueaza pe parcursul operei. il studiezi f amanuntit in clasa a 9. poti sa alegi si Mara sau Viata la tara dar Morometii este cel mai explicit. aici sunt mai multe dar sunt 3 majore sau cel putin eu asa am invatat http://articole.famouswhy.ro/conflictele_din_morometii_de_marin_p sau Jaques Salome- Mami, tati, ma auziti?