| nosferatu15 a întrebat:

Notele de la testele initiale se pun in catalog, daca profesorul va vrea?

Răspuns Câştigător
| nutuxcristian a răspuns:

Nu,testele initiale nu se trec in catalog, ele se trimit la inspectoratul scolar, apoi la minister!

7 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Cei de la minister au zis clar: Nu se pun în catalog.
Dacă proful e idiot, asta e. Dar nu prea cred că are voie. Dacă ai notă mare și vrei să ți-o treacă, atunci ți-o trece.

| nosferatu15 explică (pentru BloodMagickNecromance):

Pai tocmai aia e, ca nu prea am invatat, plus ca testul e facut de prof... Oricum ecam idiot, in ora testului a lovit o fata pentru. ca a prins-o copiind. Deci daca trece notele il reclam la director?

| BloodMagickNecromance a răspuns (pentru nosferatu15):

Wtf, cum să dea în elevi? straight face Nu are dreptul. Și cum face el testele? Testele vin normal de la minister. Oricum, dacă vă trece notele, vorbiți cu diriga/dirigul sau cu directorul. Așa e cel mai bine.

| Laura a răspuns:

Păi dacă în afară de cel de la minister vă mai face el unul, are tot dreptul să treacă nota, de ce nu?

| crisbebe a răspuns:

In mod normal nu au voie dar daca profu e dus cu pluta poate dar tu il poti reclama chiar la directiune ca nu are voie.chiar daca nu se trc in catalog sunt mai importante decat daca s-ar trece in catalog.
succes

| adsx a răspuns:

Se poate daca vrea profesorul.Mie porfa de chimie mi-o trece

| Creazy a răspuns:

Nu se pun niciodata testele dar daca e ceva o sa faca media cu urmatoarea nota...