| daimonTers a întrebat:

Hi all cu indice sall am o intrebare dintr-un 9 la istorie si un 10 la geografie ce sa aleg ca si teza P. S motivati alegerea

3 răspunsuri:
| Rikudou a răspuns:

Poti sa alegi ce-ti place mai mult.Eu dau la istorie pentru ca imi place.Dar in cazul tau un 10 in teza la istorie iti va mari media.La geografie e foarte simplu.Succes

| TheNinthKoopa a răspuns:

Geografie, as zice eu... Chiar daca iti poti mari media la istorie, nu o sa fie usor. Eu am dat la geografie de exemplu si a fost destul de usor, si pe de alta parte, am auzit de la un prieten ca teza la istorie a fost cam grea. Indiferent de profesori, istoria e probabil mai grea pentru ca trebuie sa retii ani si nume grele, etc. Dar tu in primul rand trebuie sa alegi ce iti place, iar daca tintesti spre media 10 sa zicem la istorie poti sa alegi istorie, dar gandeste-te bine inainte.
Bafta! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poţi da la istorie ca să-ţi măreşti media.asta în cazul în care 10'le la geografie nu-i din referat şi tu nu ştii nimicuţţ. oricum baftă la orice ai da happy