| princess97 a întrebat:

Hi!hee hee. As vrea si eu o parere. La ce liceu din Arad imi recomandati sa merg? pana acum am avut media peste 9, 60 cred ca ii o media destul de buna laughing, dar depinde si nota de la examen. Si nu prea am idei la ce liceu as putea merge. Ma tenteaza profilul de stiinte sociale, dar si filologie, dar ii prea naspa ca nu o sa fac mate. si na. dar la mate-info nu ma vad, pentru ca nu prea le am eu cu astea. Ms frumos, si fundahee hee

1 răspuns:
| Ariana095 a răspuns:

Incerca un proflil pedagogic sau unu tehnologic. din liceu nu o sa inveti foarte multe lucruri, ceea ce conteaza e ce o sa faci dupa liceu.