| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Ce site-uri pentru chimie de liceu stiti unde pot posta intrebari si probleme pentru a fi rezolvate? Un site unde se raspunde cat mai repede. Am nevoie de ajutor urgent.

Va rog sa nu veniti cu site-uri gen Brainly care sunt pentru gimnaziu. Clar dau funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Brainly.ro am si eu si este destul de bun doar ca nu prea ti se raspunde la toate intrebarile

| RDRRHHHDRY5R5556 a răspuns:

Brainly.ro este pentru toate categoriile de scoala, nu stiu daca m-am exprimat corect laughing