| Gabrielabmg a întrebat:

Hi! dati-mi va rog demonstratia operei "Salonul inventiilor trasnite" la textele nonliterare kiss
Funda! :d

9 răspunsuri:
| Yo2037 a răspuns:

Eu stiam ca e interzisa facerea temelor pe TPU

site-ul asta nu mai e ca alta data... e plin acum de puistoaice de 11-12 ani care nu stiu cum sa iasa in evidenta. punand intrebari in care incerci sa convingi pe cineva sa-ti faca tema se pierde esenta siteului si se uita scopul initial al lui: de a ajuta pe cei care cu adevarat au nevoie de sprijin...de ce? pentru ca ti-e lene sa-ti faci singura tema!

felicitari, gabriela, din cauza ta o persoana a ramas fara ajutor!
felicitari, ai distrus site-ul! sa-ti fie rusine!

| Gabrielabmg explică (pentru Yo2037):

Multumesc laughing si draga nu am 11, 12 ani cum zici tu tongue si chiar am nevoie de ajutorwinking nu e o tema... aveam nevoie de demonstratie pentru olimpiada la romana phbbbbt

| Yo2037 a răspuns (pentru Gabrielabmg):

Atunci cat ai? 10? ca mai matura nu pari...
si ce daca e pentru olimpiada? nu e tot una? nu tot de datoria ta e sa o faci?
"chiar am nevoie de ajutor"chatterboxchatterboxchatterbox cum poti sa spui asa ceva? nu stii cum e cand cineva chiar are nevoie de ajutor si nu are pe nimeni altcineva la care sa apeleze...
se vede treaba ca habar nu ai pic de respect sau mila pentru munca/suferinta oamenilor seriosi de pe TPU...

comunitatea TPU iti multumeste!

| Gabrielabmg explică (pentru Yo2037):

Hai nu mai spune laughing si mai primesti si puncte pentru raspunsul asta laughing vezi-ti de treaba si nu mai raspunde aiurea oh go on tu zici de mine... faza e ca la mine raspunzi daca vrei.adica nu bag pe nimeni in seama dar stii vorba aia.tu te bagi ca musca in lapte rolling on the floor rolling on the floor mai pune frana ca te ia radarul! laughing laughing

| Yo2037 a răspuns (pentru Gabrielabmg):

Uite una obsedata de puncte: "mai primesti si puncte pentru raspunsul asta" hai ma lasi? "TPU" nu este o intrecere in care toata lumea concureaza pentru a obtine cat mai multe funtizte/voturi/puncte...
daca ma gandesc mai bine, datorita unor ***** ca tine, adevarul e ca TPU a cam devenit o intrecere, insa la origine a fost un site caritabil, in care oameni fara ajutor isi cauta mangaiere...

zici ca nu bagi tu pe nimeni in seama? nu, insa daca o persoana care vrea sa ajute pe cineva, da peste intrebarile tale stupide, baga de seama ce site de nimic a ajuns TPU, si isi pierde cheful de a cauta o intrebare serioasa...

insa nu e vina ta... mintea unui copil de 9 ani nu e facut apentru a intelege asta...

| Gabrielabmg explică (pentru Yo2037):

Tu chiar nu ai altceva mai bun de facut? thinking

| Yo2037 a răspuns (pentru Gabrielabmg):

Asta e va un fel: bine, ai dreptate, sunt o proasta si nu mai am ce zice...
nu?

| Gabrielabmg explică (pentru Yo2037):

Nu phbbbbt asta e ca un fel de "Lasa-ma naibii in pace!" tongue
si tu vorbesti laughing e ca* nu va laughing rolling on the floor ai facut romana cu femeia de serviciu? smug rolling on the floor sau ai luat lectii la domiciliu? rolling on the floor ai grija la gropi! rolling on the floor

| Yo2037 a răspuns (pentru Gabrielabmg):

Ma rog... orice copil de 8 ani ar intelege ca e o greseala cauzata de grabirea de a scrie. daca te uiti mai bine, observi ca litera 'c' este pe tastatura exact langa 'v' (asta daca ai invatat literele)

tu vorbesti de lectii la domiciliu? cea care nu are capacitatea de a-si face pe cont propriu o simpla tema? mai bine taceai.

oooo...te dai mare ca stii sa apesi pe = si apoi pe doua paranteze... vai, sincer sa fiu, asta demonstreaza o inteligenta remarcabila, imi cer scuze, nu ma pot "urca" la nivelul tau