| marianna17 a întrebat:

Hi.Traduceti-mi si mie fraza asta in limba engleza"da, imi place mult, e foarte smecher...sa ai pofta" va rog mult... dau funda da numi traduceti pe google pliz.va multumesc anticipat.

repet:dau funda:*:*

8 răspunsuri:
| MyWorld a răspuns:

Sper ca in engleza vrie ca franceza nu stiu big grin :
" Yeah, I like it very much, it's very cool..." partea cu "sa ai pofta" nu prea stiu la ce te referi, da ar fi ceva de genu: " have a good apetite!"

| MoonLight a răspuns:

In ce sa ti-o traducem? o.O

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

In primul rand invata romana ca esti praf, cred ca asta e si primul motiv cum de nu stii alta limba straina.
al 2lea rand in ce limba vrei sa-ti traducem araba chineza? nu ai specificat.
In engleza ar suna cam asa : "yes, I like it very much, is very cool, Enjoy your lunch (meal)"

| marianna17 explică:

Nu reusesc sa vizualizez raspunsurile voastre...dc?

| marianna17 explică:

Da in engleza.ma scuzatii.si nu era nevoie de atat tam tam din partea celor cu gura mare.Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yes,I like it most, is very slicky ...have you lust! sper sa te ajute...

| 7Raluca7 a răspuns:

Daca ne ai zice si in ce limbalaughing

| anonim_5469 a răspuns:

Yes, I like it very much. It's so cool. Enjoy your meal. Frate chiar asa, nu mai faceti atata caz de necaz ca se si intelegea ca vroia sa traduceti propozitia in engleza... rolling eyes