| NICKSOOO a întrebat:

Hmmm...imi puteti raspunde la o intrebare? O intrebare in special pentru utilizatorii fideli ai facebook-ului...Cum fac anumite persoane pentru a-si schimba "starea civila"; adica unde dau pentru a trece de la o stare la alta : de la "singur" la "intr-o relatie"?

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Sub poza de profil, informaţiile şi toate cele scrie Prieteni (câţi prieteni sunt). În dreptul la *Prieteni* e un creion unde scrie Editează.

2 răspunsuri:
| C8PILUcool a răspuns:

Acoont setings, general, edit mariened si ata tot

| heismylove a răspuns:

Heyy
Facebook->La profil->Informatii(sub poza de profil)->Informatii generale(jos)-Editeaza->Prieteni si familie(in stanga)->Stare civila->si iti alegi de acolo.

Byeee:*