| nebunatica2967 a întrebat:

Http://lucy-on-clouds.blogspot.com
blogul meu. funda pentru o parere sincera.

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Un blog destul de draguthappyProbabil multi vor zambi si vor fi mai increzatori in ei insisi dupa ce-ti va citi blogul!

10 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

E depresiv de optimist.

| oananecula a răspuns:

Sincer mie mi se pare un blog chiar foarte dragut.Eram trista inainte sa intru sa-l vad. dar acum nu mai sunt.Ma bucur ca mai sunt persoane ca tine care mai pot zambi in lumea asta in care traim.NICE IDEA WITH THIS BLOGwinking! Felicitari

| Ravenclaw a răspuns:

Parerea mea: sunt multe chestii siropoase dar totusi interesante. daca vrei sa arati asta unui baiat te-as sfatui sa nu ii ceri o parere sincera pentru ca nu o sa o primesti, dar in general e ceva de bun gust si probabil ai muncit ceva la el. big grin (sper ca te-am ajutat)

| Senoritha a răspuns:

Sincer este foarte frumos eu zic sa mai faci si altele!:*

| Ioanaksb a răspuns:

E dragut si imi place partea"Un zambet NU costa nimic." chiar am zimbit si mai ales cand am citit asta:"Mai incercam? Nu, nu mai incercam, ca sunt convinsa ca ai zambit...
Vezi? Nu a fost chiar asa de greu.". Bafta in continuare.P.S:O sa il vizitez mai des.happy

| Andrewtz a răspuns:

E minunat

| GabyShiAtat a răspuns:

Ea tare pentru cand esti suparat si nu sti cum sa zambesti big grin big grin

| Anysoara96 a răspuns:

Chiar dragut ...arata bine si sunt chestii care ii intereseaza pe adolescenti happy

| dikdildau a răspuns:

Parere sincera zici. Numi prea place ai bacat numa topicuri plictisitoare. Oamenilor le place sa vada ceva interesant. Fundalul e dragut big grin Baga si tu ceva interesant, care sal citesti cu multa bucurie nu de plictiseala. ceva amuzant / interesant sa te poti bucura de topicuri. Asta e parerea mea sincera!