| wanted1 a întrebat:

Imi dati va rog niste idei ce sa-i scriu in album la o fata din clasa 8?

Fata respectiva ma cam place etc..si m-a rugat ca sa-i scriu ceva in album, dar nu am idee ce.

As dori niste idei de 1-2 fraze macar...sa fie frumoase.

Răspuns Câştigător
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Ok, hai sa vedem altfel atunci. happy
Esti pe punctul de a incheia o etapa a vietii. Te felicit pentru ca ai ajuns cu bine pana in acest moment!
Urmeaza o alta etapa. Unii ar putea sa-ti ureze sa ai un destin fericit, cu impliniri, satisfactii si alte lucruri bune...
Eu iti doresc sa ai curajul sa-ti insusesti puterea destinului si sa faci din viata ta cea mai frumoasa poveste. Tu esti cea care va decide ce poti si cat poti! Da-ti voie sa ai incredere in tine, indrazneste sa visezi si sa treci la fapte! Eu sunt unul din cei care cred ca poti!

3 răspunsuri:
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Intamplarea ne-a adus impreuna intr-o clasa, la scoala. Am petrecut cei mai frumosi ani cu zambete, voie buna, lectii mai mai mult sau mai putin grele, priviri pline de subinteles, am visat cu ochii deschisi.
Ce va fi de acum inainte, ramane in mana destinului... Iti doresc mult succes in ceea ce vei face! Sa ai parte de impliniri si prieteni adevarati!

| wanted1 explică (pentru Kis_Iuliana_1983):

Hmm e foarte frumos
Dar am uitat sa Menționez ca eu sunt a 9 și ea a 8

| Kis_Iuliana_1983 a răspuns (pentru wanted1):

Ok, hai sa vedem altfel atunci. happy
Esti pe punctul de a incheia o etapa a vietii. Te felicit pentru ca ai ajuns cu bine pana in acest moment!
Urmeaza o alta etapa. Unii ar putea sa-ti ureze sa ai un destin fericit, cu impliniri, satisfactii si alte lucruri bune...
Eu iti doresc sa ai curajul sa-ti insusesti puterea destinului si sa faci din viata ta cea mai frumoasa poveste. Tu esti cea care va decide ce poti si cat poti! Da-ti voie sa ai incredere in tine, indrazneste sa visezi si sa treci la fapte! Eu sunt unul din cei care cred ca poti!

Răspuns utilizator avertizat