| NellieLovett a întrebat:

Imi poate descrie cineva principalele tipuri de fizionomie europeana, ca sunt curioasa ce tip de fizionomie am?

8 răspunsuri:
| NellieLovett explică (pentru DoarBogdan):

Interesant,dar ma refer la chestii gen fizionomie suedeza, fizionomie ruseasca...

| MistretulPufos a răspuns (pentru NellieLovett):

Zi-mi mie cum arati ca-ti spun

| NellieLovett explică (pentru MistretulPufos):

Pai is foarte slaba(da' nu chiar anemica), am pielea palida, fata patrata, par portocaliu-roscat, ochii caprui.

| MistretulPufos a răspuns (pentru NellieLovett):

Ai si pistrui? big grin

| MistretulPufos a răspuns (pentru NellieLovett):

Parul si tenul ar putea indica legatura cu scotieni, irlandezi, popoare nordice, rus, esti inalta?

| NellieLovett explică (pentru MistretulPufos):

Pistrui am, dar putin vizibil. Am 1, 54 m, 35 kg la 12 ani.

| MistretulPufos a răspuns (pentru NellieLovett):

Da, arati mai nordica