| SunShine16 a întrebat:

Îmi poate spune cineva ce ore fac la Economic la profilul Tehnician în activităţi economice dar la Tehnician în administraţie?
Şi ce aş putea ieşi de la ambele?

Răspuns Câştigător
| Generalul a răspuns:

Doar cu liceul nu iesi mare lucru oricum, primesti doar un atestat de Tehnician in domeniul respectiv (Calitate, Alimentatie, etc) insa nu te ajuta cu nimic ala.

Ca ore, vei face Contabilitate, Merceologie, Controlul Calitatii, Marketing, Studii Antreprenoriale si Practica specifica activitatii, asta daca nu s-au mai schimbat lucrurile de cand am terminat eu happy