| Memesita a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva va rog cam in ce consta proba pentru intensiv engleza? :d
Adica stiu ca se da oral si scris dar cam ce fel de exercitii sunt si asa.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Dilaa98 a răspuns:

Şi eu vreau să aflu... Dacă afli ceva, mă anunţi şi pe mine te rog? puppy dog eyes

| Memesita explică (pentru Dilaa98):

Am inteles ca la proba scrisa sunt niste exercitii in care trebuie sa completezi iar la cea orala iti da un text sa il citesti cu voce tare iar apoi te lasa sa te gandesti la cateva intrebari legate de el si ii dai raspunsurile, atat am aflat :*

| Dilaa98 a răspuns (pentru Memesita):

Mulţumesc mult :*