| zTonia a întrebat:

Imi spuneti va rog frumos cum se spune in limba engleza la: "Cand i-am dat masca jos totul s-a treminat". Va rog nu imi dati traducerea de pe google translate. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Ghost89 a răspuns:

Ce zici acolo? doamne. deci uite aici
when i took off his mask, everything ended.

p.s. - am terminat liceul cu 10 pe linie la engleza, locul 2 si 3 la cangurul lingvist pe judet, 10 la bac

| zTonia explică (pentru Ghost89):

No bravo! eu am intrat cu zece pe linie la liceul de ARTA nu la engleza deci respect si tie da si mie

| Ghost89 a răspuns (pentru zTonia):

Ai respectele mele happy si succes in continuare happy

5 răspunsuri:
| annabountii99 a răspuns:

When i exposed him everything finished.
= Cand l-am demascat totul s-a terminat

nu e de pe google translate happy
funda?

| Adelina004 a răspuns:

En i gave the mask off everything it qualification. uite asa se zice. Funda? puppy dog eyes

| adrianadi97 a răspuns:

When i took off his mask everything was over.