| Denisa1994D a întrebat:

In 2013 voi da bacul la romana, biologie & mate. Daca voi pica doar la mate, in toamna voi da doar la ce am picat in prima sesiune?

6 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Da, vei da doar la materia picata. Dar totusi, nu este asa de greu incat sa nu faci de un 5. Bafta!

| Denisa1994D explică (pentru DEBrown):

Inca un lucru as vrea sa stiu happy fac si eu toate scenariile posibile asa ca intreb, daca nu voi lua nici in toamna, anul urmator tot la ce am picat dau? sau le dau pe toate din nou?

| DEBrown a răspuns (pentru Denisa1994D):

Da, doar la materia/materiile picate vei da.

| TheStory a răspuns:

Da, desigur. La materia la care ai picat.

| schmoll a răspuns:

Daca pici si in toamna,le reiei pe toate, si mie imi e frica de bac, am inteles ca daca nu iei nici a doua oara, ca sa-l mai dai, platesti 30 de lei de modul

| Raluca_Iovoaea_1992 a răspuns:

Vei da doar la mate, iar in toamna daca se va intampla din nou..tot la mate vei da, asa stiu eu sper ca nu s-a schimbat