| bogdann15 a întrebat:

am picat bacul in prima sesiune cu notele 2, 80 la mate(stiu sunt prost), 5 la romana si 6, 10 la biologie. Si acum in toamna dau la mate bineinteles, si as mai vrea sa dau si la romana ca asa as avea mai multe sanse, ntre timp facand si pregatire la mate. intrebarea care pe mine ma framanta estetongueot sa dau din nou la romana? (legal vorbind)

4 răspunsuri:
| Scarlettt a răspuns:

Pai da le dai la toate din nou.Nu conteaza la care ai picat sau ai luat, dai la toate!

Bafta la invatat!

| bogdann15 explică (pentru Scarlettt):

La bio nu vreau sa mai dau! vreau la mate si la romana atat! app! tu dai dat bacul?big grin

| Scarlettt a răspuns (pentru bogdann15):

Nu.Deabia intru la liceu.Dar m-am informat indeajuns incat sa stiu totul despre bacalureat, materii si profile

| Cosmin86 a răspuns:

Fa in puii mei o pregatire serioasa la mate, wtf straight face