| DeeaDede1010 a întrebat:

In ce consta profilul stiinte sociale- managementul afacerilor?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Bănuiesc că vrei să te referi la specializarea de liceu "Ştiinţe Sociale" :)
NU are nici o treabă cu "managementul afacerilor"!

Vezi detalii complete despre această specializare în răspunsul pe care ţi l-am dat la cealaltă întrebare :
http://www.tpu.ro/educatie/la-ce-se-da-bac-ul-pe-stiinte-sociale-funda/

Toate cele bune!

| Oslobanu_Florentin_2001 a răspuns:

Te ocupi in mare parte cu business-ul, vei face putina matematica, fizica, chimie, dar vei toci romana, istoria si limbile straine.