| Ruines a întrebat:

Salut, ce ore se fac la stiinte sociale: managementul afacerilor? Si la ce se da bacul?

Răspuns Câştigător
| Kenzorel112 a răspuns:

Ba da stiu, mai important sa zicem faci mate pana intr-a 12 dar nu e chiar grea, romana la fel engleza la fel sport logica istorie geografie toate de acest gen le faci pana intr-a 12-a. chimie fizica biologie faci pana intr-a 10 dintr-a 11-a nu mai faci faci doar o singura ora si in acea ora toate 3 de odata am inteles. si se va inlocui acele ore cu putina mai multa istorie geografie logica de astea pentru bac. Nu e greu dar trebuie sa fii atent/a. Succes.

Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Kenzorel112 a răspuns:

Se da bacul la romana istorie si trebuie sa alegi intre geografie si logica si la engleza se da.

Răspuns utilizator avertizat