| Dumitrescu_Alexandru_1998 a întrebat:

In ce liceu pot intra din Pitesti cu media de 7.50?

Răspuns Câştigător
| speşăl a răspuns:

In principiu, in majoritatea liceelor, initial nu clasa pe care ti-o doresti probabil dar la inceputul anului se fac multe modificari privind lista elevilor din fiecare clasa + echilibrari la fiecare profilwinking succes

5 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

În ce liceu din Piteşti pot intra?
Aceasta ar fi fost topica indicată.

| speşăl a răspuns (pentru corolav):

Pai prin "in ce liceu pot intra din Pitesti" se refera la un fel de discriminare laughing

| Dumitrescu_Alexandru_1998 explică (pentru corolav):

Pe mata ca mi-a iesit media 8.80... am intrebat pentru orice eventualitate, asa ca nu te mai da mare ca esti prost

Răspuns utilizator avertizat
| Valentin_Dolsheb_1998 a răspuns:

Cel mai bun cred ac ar fi economic pentru media tawinking