| queeny a întrebat:

In clasele VI-VIII nu am facut fizica deloc... prof afon.

sunt a VIIIa si vreau sa dau la mate-info. sunt sanse sa nu raman repetenta la fizica?

3 răspunsuri:
| DAC a răspuns:

Sanse sa ramai in clasa a 9-a?
Pai acum depinde de cat stii, evident ca pe mate-info o sa fie mai accentuata fizica.
Noi nu cunoasteam cat stii tu, dar spera ca intr-a 9-a sa te ia cineva care sa se ocupe si sa mai inveti cate ceva!
Bafta!

| Mykidutza a răspuns:

Pana in a 10 a nu, pe urma depinde de prof

| adriana996 a răspuns:

La fel sunt si eu, in aceeasi situatie.Depinde asta doar de tine pentru ca daca te straduiesti poti sa inveti astfel incat sa incerci sa recuperezi, sau... poti ramane repetenta daca nu contribui deloc...