| anonim_4396 a întrebat:

Nu am facut matematica in clasele 5-8 deloc, aveam un profesoara de care radeau toti si in a 9a am dat peste un prof ca in generala dar a murit in sem al 2lea si a venit o profa care m-a umplut de 3, si e drept asta este adevarata mea valoare la mate, 3! Cum sa fac sa inteleg tinand cont ca am foarte multe lipsuri, pregatire nu-mi permit sa fac, in a 10a nu voi mai avea un prof. ca in ultimii 5 ani si nu vreau sa raman corijent sau chestii de genu, la restul materiilor ma descurc bine spre foarte bine.

1 răspuns:
| ByByEly a răspuns:

Poy incearca sa i explici ce s-aintamplat ea e profesorul si trebuie sa te ajute si nu doar pe tine ci pe toti sau daca nu fa meditatti stiu ca va fi greu sa inveti tot ce ai facut dar asta e sper sa ai noroc cu profa happy