| iosif987 a întrebat:

In legătură cu Transfer ul de la profilul Turism și alimentație către Științe sociale la ce ar trebui să dau diferențe? Va rog ajutați mă ????

Răspuns Câştigător
| Legos a răspuns:

Cel mai probabil desen, muzica si latina.Acum sa intrebi si la secretariat sa fie sigur

| iosif987 explică (pentru Legos):

Chiar ar trebui să dau la desen și muzică? Adică pe bune?

| Dana2103 a răspuns (pentru iosif987):

Nu,nu se da nimic la muzica, latina, desen

| iosif987 explică (pentru Dana2103):

Deci doar Științe sociale română și Istorie?

| Legos a răspuns (pentru iosif987):

Da caci si eu am dat anul trecut si mie mi s-a parut o porcarie dar aia e ce sa faci

| Legos a răspuns (pentru Dana2103):

Nu serios? Si la ce sa? Ai macar putina idee cum se face macar transferul la alt liceu?

| Dana2103 a răspuns (pentru Legos):

La stiinte sociale? Asta nu era la arte?

| Legos a răspuns (pentru Dana2103):

Nu stiu ce e la arte dar eu asta am dat cand m-am mutat

| iosif987 explică (pentru Legos):

Deci la ce dau până la urmă? Că nu înțeleg

| Legos a răspuns (pentru iosif987):

Ti-am spus mai sus ca desen, muzica si latina.

| iosif987 explică (pentru Legos):

Ok voi reveni cu ce îmi spune doamna și îți dau funda dacă e așa?

| iosif987 explică (pentru Legos):

Așa este m-a sunat și mi-au spus dar ce fac dacă iau notă mică? Eu nu am făcut Latină deloc?

15 răspunsuri:
| Dana2103 a răspuns:

La istorie, romana, stiinte sociale si aici depinde de clasa la care ai ajuns acum

| iosif987 explică (pentru Dana2103):

Română și Istorie am făcut, de ce? Științe sociale nu am idee

| Dana2103 a răspuns (pentru iosif987):

Nu ai facut la nivelul lor

| iosif987 explică (pentru Dana2103):

Am înțeles