| Lenush a întrebat:

In primul rand Sarbatori Fericite tuturor!
Deci am o problema. Un verisor mi-a facut ceva la calculator si nu pot sa imi dau seama cum sa remediez situatia.
Deci la Google cand scriam ce vroiam sa caut, in timp ce scriam imi si aparea lista aia de rezultate fara sa mai dau enter sau cautati, iar acum nu mai imi apare, trebuie se scriu ce vreau sa caut apoi sa dau enter si abia apoi imi apare lista de rezultate.
Apropo tin sa mentionez ca folosesc Google Chrome (ca browser).
Sper ca ati inteles cevreau sa zic sa ca ma puteti ajuta.
Va multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| pufulete17 a răspuns:

Instaleaza`l din noutongue

| Lenush explică:

Nici unul dintre raspunsuri nu m-a ajutat dar m-am descurcat singura pana la urma
ca sa fiu corecta nu o sa dau la nimeni funda ca sa nu va suparati.
o zi frumoasa in continuare!
Lenu

| sky0000 a răspuns:

Scrie google.ro in bara dai la setari in dreapta sus la setari de cautare acolo o sa gasesti ceva de genu google instant si acolo bifezi "utilizati google instant"

| sky0000 a răspuns:

Funda?big grin