| bogdanel112 a întrebat:

In romania:crezi ca daca ar fi monarhia constitutionala situatia lor economina sociala ar fi mai buna? argumenteaza raspunsul...plzz dau funditawinking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Situatia lor? a cui? exprima'te mai intai corect! pun pariu cu tine ca nici nu sti macar ce inseamna monarhie constitutionala si de cate feluri e! fundita pentru un raspuns la o astfel de intrebare e nepotrivita! intrebarea e prea complicata pentru unul de varsta ta!