| Alejandra4785 a întrebat:

In Romania de astazi sunt apreciati mai mult oamenii culti sau cei bogati? Explicati.

5 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Cei bogaţi.
Ca să încerc un test aş întreba: cîţi dintre utilizatorii TPU cunosc pe Cătălin Ştefănescu sau Marina Constantinescu şi cîţi pe Gigi Becali sau Dinu Patriciu?

| Tlbi a răspuns:

Bogati, pentru ca degeaba esti cult daca esti prost si nu faci bani cu capul, logic nu?

| thewomaninwhite a răspuns:

Cei culti de obicei nu sunt asa de populari ca cei bogati. cei bogati apar pe la tv si unii devin fani ai lor insa oamenii culti de obicei lucreaza si nu au timp de prosteala ca sanziana buruiana si andreea tonciu

| KateMiddleton a răspuns:

Din pacate cei bogati si dupa parerea mea este o greseala.

| marlanuu a răspuns:

Cei bogati cred ca sunt apreciati de majoritatea!