| Andrei_George_1995_b9pR a întrebat:

In "Saptamana altfel" de la scoala, daca lipsim se pun absente?

Răspuns Câştigător
| dydu01 a răspuns:

Buna!
Da se pun, eu am patit-o.
Dar la mine anul asta colegii si dirigintele se duc intr-o excursie, si eu nu merg, si nu-mi pune absente. Practic este o spatamana de vacantawinking
Poate, si tu daca faci excursie si nu te duci nu o sa-ti puna absente.
Sper ca te-am ajutat happywinking!

10 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Da,se pun.

| alexs99 a răspuns:

In programul ''Scoala altfel''de la inceputul lui aprilie se pun absente.

| Ibrahimovic a răspuns:

Dap se pun...

| SimonaCristina a răspuns:

Da.

| AlleSss a răspuns:

Heii.
DA.
Nu diferă cu absolut nimic de celelalte zile, în afara faptului că se organizează activităţi distractive.
Baftă!

| XxLauraVaZambestexX a răspuns:

Da, daca nu aduci motivare.

| TuttyFk a răspuns:

Se pune da numai 1 pe zi. de ex in alea 5 zile daca nu te duci = 5 absente. si apropo vacanta incepe de la 6 aprilie pana pe 21. saptamana astfel este 1-5 aprilie deci numai e foarte mult.

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei_George_1995_b9pR explică:

Multumesc de raspunsuri.

| florynsoare a răspuns:

Da se pun la sfarsitul orelor