| rapa a întrebat:

Saptamana altfel se pub absente la scoala?

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Să ştii că este doar o greşeală, a pus pub deşi a vrut să spună pun deoarece b e chiar lângă n. Deci, ce e rău în asta? Şi da, se pun absenţe! Trebuie să fii prezent.

27 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat
| Neimportant a răspuns:

Ce limbaj ai. Dar din păcate nu valorezi nimichee hee. Poţi să apeşi pe x-ul ăla de sus? Prezenţa ta îmi provoacă silă.

| rapa explică (pentru Neimportant):

Terminati baietii in ring.laughing:*

| Neimportant a răspuns:

Raport.

| rapa explică:

Cu cine stai noaptea pe TPU cu dan diaconesculaughingrolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| rapa explică (pentru SexZor):

Termino cu scuzelelaughing dan diaconescu...rolling on the floor))am fost suparat bos si m am inecat supararea pana de dimineatalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| rapa explică (pentru SexZor):

Pai daca e asa mai tai din ele dale draculaughing

Răspuns utilizator avertizat
| rapa explică (pentru SexZor):

laughing)ete *** da tot suparat fara bani vaisamarlaughingde mama mea am zis... acum asta ii tr sa o fac lata curve de lux banii dp cardlaughing)trai si viatalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| rapa explică (pentru SexZor):

Astea au fost......stau si fluierrolling on the floorhai sa fie n bafta ta:

| rapa explică:

Liniste pe TPU ca dau cu furcalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dapwinking

| Acaikus a răspuns:

Din cate stiu in saptaman altfel trebuie sa mergem si sa semnam ceva ca sa demonstram ca am fost prezenti dar despre absente nu cred ca se punbig grin

| loveusa a răspuns:

Da se pun la purtare, funda?

| MarinaAdelina a răspuns:

Da, se pun.Este considerata o saptamana normala, in care, in loc de studiul materiilor se vor face alte activitati in scop educational sau artistic, etc.Ideea e ca, la fel ca in orice alta saptamana de scoala, prezenta este obligatorie.

| deliutza1234 a răspuns:

Da, se pun absente, prezenta este obligatorie... dar nu se pun note. funda?

| larisa470 a răspuns:

Da. Iar absentele puse se vor trece la purtare.happy

| larisa470 a răspuns:

Da. Iar absentele puse se vor trece la purtare. Deci, mai bine du-te decat sa ramai repetent. Parerea mea:-)

| MoWeeD_2674 a răspuns:

Eu din cate am aflat nu se pun absente si cica asta e doar o duma ca sa ne faca sa venim la scoala ca daca ar spune ca nu se pun absente n-ar mai venii nimeni... Repet, asta am auzit.

| rapa explică (pentru MoWeeD_2674):

Asa am auzit j eubig grin de aia am intrebat:p respectewinking