| Pitac_Anamaria_1994 a întrebat:

In saptamana altfel trebuie sa facem expreimente la fizica. happy Ce experiment sa fac? happy

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe YouTube si scrie in fereastra de cautare 'physics experiments' si o sa gasesti o gramada de filmulete.

| Pitac_Anamaria_1994 explică (pentru anonim_4396):

Crezi ca nu am facut asta?

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Aouleu... scrie ca lumea copiluts. :) pe www.JocuriEducationale.tk gasesti ceva de genul "videoclipuri cu experimente stiintifice"

| Pitac_Anamaria_1994 explică (pentru OmulDeStiinta1986):

Da ce am scris gresit?

| Pitac_Anamaria_1994 explică (pentru OmulDeStiinta1986):

Am uitat sa pun un R mare scofala

| OmulDeStiinta1986 a răspuns (pentru Pitac_Anamaria_1994):

"In saptamana altfel trebuie sa facem expreimente la fizica. " poate vrei sa spui "in fiecare saptamana trebuie sa facem cate un experiment diferit"

| Pitac_Anamaria_1994 explică (pentru OmulDeStiinta1986):

E mai bine cum am scris eu decat ce ai zis tu

| OmulDeStiinta1986 a răspuns (pentru Pitac_Anamaria_1994):

Aoleu sper ca glumesti. daca nu cheam-o pe mamica ta sa o intrebi daca e corect.

| Pitac_Anamaria_1994 explică (pentru OmulDeStiinta1986):

Eu am spus ca in saptamana altfel trebuie sa facem un experiment iar tu spui ca in fiecare saptamana trebuie sa facem cate un experiment diferit. nu are nici o treaba ce ai zis tu cu ce am zis eu.