| Hazard_7428 a întrebat:

In vara am de prezentat lucrarea de licenta. intrebarea se refera pentru cei care au trecut de acest obstacol. cum este de fapt cand dai licenta... ce te intreaba comisia, cum se comporta, cum ar trebuie sa ma comport?

Licenta o dau in contabilitate.

Răspuns Câştigător
| Epurean a răspuns:

Salut.Cel mai mult accent se pune pe capitlul III sau lucrarea practica, celelalte 2 capitole mai putin conteaza, iti dai seama ca nu stau ei sa citeasca atatea pagini + ca nu esti tu singurul. Deci fa-ti lucrarea practica cat mai buna, prezentarea la ea si incearca sa citesti de cateva ori licenta ca sa stii cam ce ai scris.In rest conteaza de comisii si de facultati happy