| SerbanElyan a întrebat:

Intrebarea asta nu este una grea. As vrea decat sa stiu ce materii imi vor trebui daca voi alege un profil de mate-info. Imi puteti enumera toate materiile? Lista va rog... big grin big grin

1 răspuns:
| AngelOfNight a răspuns:

In mare parte sunt acelesi materii doar ca faci mai multa matematica si informatica... dar daca vrei neaparat lista:
Mate
Info
TIC(Tehnologia Informatiilor si a Comunicarii)
Romana
Engleza
Franceza/Germana
Chimie
Biologie
Fizica
Geografie
Istorie
Logica/Psihologie/ed antreprenoriala/economie/filozofie (aici faci una in fiecare an. cel putin asa ii la mine la liceu si doar in aXa am avut 2)
Sport
Muzica/desen (a IXa a Xa)
Religie