| Gabrielg29 a întrebat:

Intrebarea este urmatoarea:

Poimaine sustin examenul de terminare a postlicealei si imi este foarte frica de proba orala deoarece acolo o sa trebuiasca sa sustin un proiect in fata unei comisii si trebuie sa vorbim cel putin 15 minute la proiect.

Dupa faza proiectului voi mai avea doua probe: cea orala si cea practica.

Imi puteti spune cum sa fac sa scap de emotii mai ales la proba orala?

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Citeste de multe ori proiectul acasa si vei vedea ca vei ramane 100% cu ceva.