| JoinTu a întrebat:

La bac ni s-a spus sa tăiem greșelile cu o linie orizontala. In regulament am găsit ca "Candidaţii care doresc să corecteze o greşeală taie fiecare rând din pasajul
greşit cu o linie orizontală". Eu am tăiat doar cuvintele greșite, nu tot rândul. Se va considera semn? Și de ce aş tăia tot rândul?!

Răspuns Câştigător
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Nu, nu se anuleaza. Va faceti prea multe griji.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Normal ca nu Doamne

| christall a răspuns:

Nu se considera semn daca ai corectat doua cuvinte. Dc sa tai tot randul. Sper ca dupa ce-ai corectat. avea sens fraza.

| JoinTu explică (pentru christall):

Au fost mai mult de 2, am avut multe cuvinte tăiate și rescrise sau tăiate și după corectate în lucrare. Dar au fost tăiate cu o linie orizontala, fără mazgalituri.