| dianuspetronela a întrebat:

Buna.Azi am susținut proba de bac la romana.Am inceput sa scriu un cuvânt dar din cauza emoțiilor am gresit prima litera (am gândit una si am scris asta), am modificat-o dar nu se înțelegea foarte bine si dupa am taiat asa cum ni s-a spus cu o linie orizontala si am continuat ideea buna de la inceput.Se considera semn? Sunt foarte panicata

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Tăriere pe orizontală = corectitudine deplină. Noroc!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Semn divinlaughing vei ajunge director

| RoxanaElena007 a răspuns:

Daca ai corectat exact cum ai spus mai sus nu ai ce sa patesti. Eu la evaluare anul trecut tot de la emotii aveam numai pauze de astea la un exercitiu dar a fost ok deci nu ai de ce sa te panichezi ca nu cred ca se ia ca semn si la bac. happy

| dianuspetronela explică (pentru RoxanaElena007):

Ok,multumesc! Am taiat cu o singura linie si se vede destul de clar ..nu e genul mâzgălit.e doar o litera tăiată