| cosmin3confuz a întrebat:

La care tip de bursa primesti mai multi bani? La cea de ajutor social sau cea de merit? (sunt a 10-a ) Funda URGENT!

Răspuns Câştigător
| chitaramea a răspuns:

Acum depinde si la ce liceu esti... daca esti la un liceu cu medie foarte mare s-ar putea sa fie aia de merit forte mare, dar la un liceu obisnuit aia de ajutor social este mai mare, poti sa iti intrebi derignta dca vrei, la mine in liceu ( sunt tot a 10 a) se da aia de merit apx 1 million pe luna iar la aia sociala peste 3 milioane

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

De obicei la bursa de merit se primesc cei mai multi bani.

| chitaramea a răspuns:

In general la cea de ajutor social.

| Takeen a răspuns:

Ajutor social.