| 393Dan a întrebat:

La ce ai vrea Romania sa fie numarul 1 in lume?

41 răspunsuri:
| 393Dan explică (pentru missfatadelatara):

мне пивка пж laughing

| CleanHeart a răspuns:

La tot dar cel mai mult la infectul de sistem scolar

| ShaOfHatred a răspuns:

La hotie.Si sa fim asa buni, incat furam calitatile celorlalte tari.BOOM,MINDBLOW

| oprescudorin11 a răspuns:

Stiu doar la ce NU trebuie sa fie numarul unu in lume!

| Drimmero a răspuns (pentru BlackRose03):

Cu ce o ajuta pe Romania faptul ca fotbalul sa fie primordial la noi?
Nu e de Romania fotbalul, si nici n-o sa fie, nu avem mentalitate vestica pentru a investi si a tine cu dintii de produsele din academii.

| BlackRose03 a răspuns (pentru Drimmero):

Tu de ce ai fost avertizat?

| AFR81 a răspuns:

La speranta de viata happy

| AC4S4 a răspuns:

Bun simt.

| Daniel9988 a răspuns:

Mai bine zi locul 1 in lume dupa toate celelalte...Dar noi deja suntem locul 1...Nu ma refer la Halep.Suntem nr. 1 la prostie.

| romanianglorious a răspuns:

La fotbal, mai nou avem cei mai sustinatorii ultrasi din europa cand vine vorba de Romania, indiferent de sport.

| Drimmero a răspuns (pentru BlackRose03):

M-au raportat sleahta site-ului.