| Bogdy11v a întrebat:

La ce ajuta cititul?(stiu ca la dezvoltarea, vocabularului, culturii generale s. a. m. d), dar vreau diferite pareri.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| XxRoyalxX a răspuns:

Buna!big grin Pai daca nu citesti ( in afara de ce ai spus tu acolo ) daca n citesti, nu ai fi un om chiar super adica nu strica o mica documentare nu numai la voicabular ajuta si la dezvolatrea creierului mai repede! Te rog funda!happy

| tranquilaaa a răspuns:

Ei buna intrebare., e simplu
Sa zicem k margi la un loc de munca sau stiu eu intr-o alta tara unde esti pus sa inveti alta limba nestiind citi nu poti sa faci numik in viata. Asta e parerea mea :*