| cosmin23a a întrebat:

La ce dati bac-ul, engleza sau franceza? Eu nu pot sa ma hotarasc, altii au spus ca la franceza e mult mai usor.

5 răspunsuri:
| adelina899 a răspuns:

Mie mi se pare ca e mai usor cu engleza happy depinde de cum te desturci

| alexandra1993 a răspuns:

Nu stiu la engleza, dar la franceza sunt 2 probe (intelegere, producere) care la randul lor cuprind alte 2 probe(intelegere orala/intelegere scrisa, producere orala/producere scrisa).

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Pai ce e imi usor pentru tine ce sti mai mil.Eu dau la engleza ca o stiu mai bine ca franceza.

| cei7pitici a răspuns (pentru Bambicuochiiverzi):

Scoala se termina in cateva zile sau chiar s-a terminat si tu inca nu stii la ce dai?

| Bambicuochiiverzi a răspuns (pentru cei7pitici):

Adica? Am spus ca dau la engleza nu la franceza e la alegere poti da din ce vrei.Ce era asa greu de inteles?